Dom Aktualności

Nawiąż współpracę biznesową z firmą OSRAM od 2018 roku!

Orzecznictwo
dobra jakość Inteligentne latarnie uliczne LED na sprzedaż
dobra jakość Inteligentne latarnie uliczne LED na sprzedaż
Opinie klientów
Moduły ledowe wysokiej wydajności firmy Lepower (180lm / w), dużo używamy do projektów oświetlenia ulicznego, super jasność i konkurencyjna cena pomagają nam zdobyć więcej klientów, szybką reakcję i profesjonalną pracę, którą wykonują!

—— Rodrigo G. z Hiszpanii

Przez 2 lata współpracowaliśmy z lampą uliczną o wadze 170lm / w. Produkt o wysokiej wartości świetlnej z ceną fabryczną doskonale nadawał się do naszego projektu. I cały czas utrzymujemy naszą drogę w jasności. Doceniam ich pracę.

—— Moderhack T. z Meksyku

Współpracuję z firmą Lepower od ponad trzech lat, w ciągu ostatnich 2 lat dostarczyli mi tysiące sztuk modułów LED o wysokiej wydajności świetlnej, cieszę się, że mogę z nimi pracować ze względu na niezawodną jakość i konkurencyjną cenę. Dobre doświadczenie dla mnie. Dzięki!

—— Alan L. z USA

Profesjonalne oświetlenie, bogate doświadczenie, mój klient jest bardzo zadowolony ze światła powodziowego i zaufaj mi więcej.

—— Dinesh M. z Kuwejtu

Najbardziej imponujące jest to, że jeden z moich klientów potrzebował światła stadionu LED o mocy 1200 W, dostosowali go dla mnie z bardzo dobrą jakością, pomaga mi zdobyć zarówno zaufanie, jak i wysokie zyski.

—— Michaił z Rosji

Światło powodziowe z naszym laserowym wzornictwem logo jest tak piękne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z towarów. Nasi dystrybutorzy kupują coraz więcej

—— Enrique J. z Hiszpanii

Lepower to najbardziej wiarygodny partner, z którym możemy mieć nadzieję. Jakość jest niesamowita, a obsługa jeszcze lepsza. W sklepie można kupić wszystko w naszym asortymencie od firmy Lepower.

—— Artur z Brazylii

Im Online Czat teraz
firma Aktualności

Nawiąż współpracę biznesową z firmą OSRAM od 2018 roku!

Nawiąż współpracę biznesową z firmą OSRAM od 2018 roku!
OSRAM Opto Semiconductors (China) Co., Ltd. słynna marka na diodach LED nad światem, prowadząca wiele różnych działalności w zakresie diod LED i enkapsulacji LED przez 110 lat.

Wczoraj, Cieszymy się, że możemy poznać zawodowego kierownika ds. Rozwoju Dr and Business, dyrektora generalnego firmy OSRAM w regionie Azji i Pacyfiku. Nasz kierownik ds. Badań i rozwoju rozmawiał z dr. Z firmy OSRAM około 3 lat. głęboko dyskutować na temat technologii LED, jak w pełni wykorzystać diody LED, aby zaoszczędzić więcej energii i kosztów w przyszłości, ze względu na rozwój gospodarczy i społeczny coraz szybciej.

Po spotkaniu zgodziliśmy się podpisać umowy o współpracy dotyczące wspólnego opracowywania diod LED.

Pub Czas : 2019-01-22 14:39:19 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Shenzhen Lepower Optoelectronic Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Sophia

Tel: 86-755-27606866

Faks: 86-755-29682900

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)