Shenzhen Lepower Opto Electronic Co., Ltd

-12 lat dostawca rozwiązań oświetleniowych LED wysokiej mocy-

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Aktualności

Nawiąż współpracę biznesową z firmą OSRAM od 2018 roku!

dobra jakość Inteligentne latarnie uliczne LED na sprzedaż
dobra jakość Inteligentne latarnie uliczne LED na sprzedaż
Moduły ledowe wysokiej wydajności firmy Lepower (180lm / w), dużo używamy do projektów oświetlenia ulicznego, super jasność i konkurencyjna cena pomagają nam zdobyć więcej klientów, szybką reakcję i profesjonalną pracę, którą wykonują!

—— Rodrigo G. z Hiszpanii

Przez 2 lata współpracowaliśmy z lampą uliczną o wadze 170lm / w. Produkt o wysokiej wartości świetlnej z ceną fabryczną doskonale nadawał się do naszego projektu. I cały czas utrzymujemy naszą drogę w jasności. Doceniam ich pracę.

—— Moderhack T. z Meksyku

Współpracuję z firmą Lepower od ponad trzech lat, w ciągu ostatnich 2 lat dostarczyli mi tysiące sztuk modułów LED o wysokiej wydajności świetlnej, cieszę się, że mogę z nimi pracować ze względu na niezawodną jakość i konkurencyjną cenę. Dobre doświadczenie dla mnie. Dzięki!

—— Alan L. z USA

Profesjonalne oświetlenie, bogate doświadczenie, mój klient jest bardzo zadowolony ze światła powodziowego i zaufaj mi więcej.

—— Dinesh M. z Kuwejtu

Najbardziej imponujące jest to, że jeden z moich klientów potrzebował światła stadionu LED o mocy 1200 W, dostosowali go dla mnie z bardzo dobrą jakością, pomaga mi zdobyć zarówno zaufanie, jak i wysokie zyski.

—— Michaił z Rosji

Światło powodziowe z naszym laserowym wzornictwem logo jest tak piękne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z towarów. Nasi dystrybutorzy kupują coraz więcej

—— Enrique J. z Hiszpanii

Lepower to najbardziej wiarygodny partner, z którym możemy mieć nadzieję. Jakość jest niesamowita, a obsługa jeszcze lepsza. W sklepie można kupić wszystko w naszym asortymencie od firmy Lepower.

—— Artur z Brazylii

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Nawiąż współpracę biznesową z firmą OSRAM od 2018 roku!
Nawiąż współpracę biznesową z firmą OSRAM od 2018 roku!
OSRAM Opto Semiconductors (China) Co., Ltd. słynna marka na diodach LED nad światem, prowadząca wiele różnych działalności w zakresie diod LED i enkapsulacji LED przez 110 lat.

Wczoraj, Cieszymy się, że możemy poznać zawodowego kierownika ds. Rozwoju Dr and Business, dyrektora generalnego firmy OSRAM w regionie Azji i Pacyfiku. Nasz kierownik ds. Badań i rozwoju rozmawiał z dr. Z firmy OSRAM około 3 lat. głęboko dyskutować na temat technologii LED, jak w pełni wykorzystać diody LED, aby zaoszczędzić więcej energii i kosztów w przyszłości, ze względu na rozwój gospodarczy i społeczny coraz szybciej.

Po spotkaniu zgodziliśmy się podpisać umowy o współpracy dotyczące wspólnego opracowywania diod LED.

Pub Czas : 2019-01-22 14:39:19 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Shenzhen Lepower Optoelectronic Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Sophia

Tel: +86-13480174506

Faks: 86-755-29682900

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)