Dom Aktualności

Targi oświetleniowe Interlumi Panama (11-13 lipca, 2018 r.)

Orzecznictwo
dobra jakość Inteligentne latarnie uliczne LED na sprzedaż
dobra jakość Inteligentne latarnie uliczne LED na sprzedaż
Opinie klientów
Moduły ledowe wysokiej wydajności firmy Lepower (180lm / w), dużo używamy do projektów oświetlenia ulicznego, super jasność i konkurencyjna cena pomagają nam zdobyć więcej klientów, szybką reakcję i profesjonalną pracę, którą wykonują!

—— Rodrigo G. z Hiszpanii

Przez 2 lata współpracowaliśmy z lampą uliczną o wadze 170lm / w. Produkt o wysokiej wartości świetlnej z ceną fabryczną doskonale nadawał się do naszego projektu. I cały czas utrzymujemy naszą drogę w jasności. Doceniam ich pracę.

—— Moderhack T. z Meksyku

Współpracuję z firmą Lepower od ponad trzech lat, w ciągu ostatnich 2 lat dostarczyli mi tysiące sztuk modułów LED o wysokiej wydajności świetlnej, cieszę się, że mogę z nimi pracować ze względu na niezawodną jakość i konkurencyjną cenę. Dobre doświadczenie dla mnie. Dzięki!

—— Alan L. z USA

Profesjonalne oświetlenie, bogate doświadczenie, mój klient jest bardzo zadowolony ze światła powodziowego i zaufaj mi więcej.

—— Dinesh M. z Kuwejtu

Najbardziej imponujące jest to, że jeden z moich klientów potrzebował światła stadionu LED o mocy 1200 W, dostosowali go dla mnie z bardzo dobrą jakością, pomaga mi zdobyć zarówno zaufanie, jak i wysokie zyski.

—— Michaił z Rosji

Światło powodziowe z naszym laserowym wzornictwem logo jest tak piękne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z towarów. Nasi dystrybutorzy kupują coraz więcej

—— Enrique J. z Hiszpanii

Lepower to najbardziej wiarygodny partner, z którym możemy mieć nadzieję. Jakość jest niesamowita, a obsługa jeszcze lepsza. W sklepie można kupić wszystko w naszym asortymencie od firmy Lepower.

—— Artur z Brazylii

Im Online Czat teraz
firma Aktualności

Targi oświetleniowe Interlumi Panama (11-13 lipca, 2018 r.)

Targi oświetleniowe Interlumi Panama (11-13 lipca, 2018 r.)
Targi oświetleniowe Interlumi Panama

Czas: 11-13 lipca, 2018 r

Stoisko nr: L03

Zapraszamy do odwiedzenia nas.

Zobaczysz nasz moduł LED o mocy 190 lm / w i lampę ledową o mocy 160 lm / w (oświetlenie LED na ulicy i światło o wysokiej mocy)

Pub Czas : 2018-07-04 11:49:06 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Shenzhen Lepower Optoelectronic Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Sophia

Tel: 86-755-27606866

Faks: 86-755-29682900

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)