Dom

Shenzhen Lepower Optoelectronic Co., Ltd

Profil firmy

Shenzhen Lepower Opto Electronics Corp., Ltd

(Skrót "Lepower Corp", kod giełdowy: 838452), założone w 2008 roku, jest profesjonalnym, kompleksowym przedsiębiorstwem oświetleniowym LED, zajmującym się hermetyzacją LED o dużej mocy, projektowaniem optyki i opracowaniem lamp LED, uznanym za chińskie krajowe przedsiębiorstwo high-tech, chińskie AAA- klasa Firma kredytowa i wymieniona w TOP 100 firm w Chinach branży oświetleniowej LED.

Lepower Corp, z nowoczesnym zakładem produkcyjnym o powierzchni ponad 16 000 metrów kwadratowych i dziesięciotysięcznym statycznym warsztatem bezpyłowym, jest jedną z niewielu firm, które posiadają silną niezależną zdolność badawczo-rozwojową i innowacyjną w chińskim przemyśle LED. Lepower Corp ma kilka krajowych patenty i ponad 30 patentów na wzory użytkowe, jest w stanie zaoferować klientom profesjonalne rozwiązania oświetleniowe LED.

Produkty marki Lepower Corp, w tym źródło światła LED wysokiej mocy, soczewka optyczna Calculus, moduły LED i specjalne zewnętrzne lampy LED, zostały sprzedane na całym świecie i cieszą się doskonałą reputacją dzięki profesjonalnej jakości. Lepower Corp ściśle realizuje system zarządzania jakością ISO9001: 2008, większość produktów przeszła kilka testów przez autoryzowane laboratorium i uzyskała CE, ROHS, LM-80, LM-79, CQC, TUV GS, UL, SAA, CB i C-tick orzecznictwo. Lepower Corp jest członkiem LSOa w ZHAGA Union.

Nasza główna linia produktów (wszystkie osiągają 160lm / w):
1. Moduły LED: 30 W 40 W 50 W 60 W
2. LED Street Light: 30W-300W
3. LED Flood Light: 50W-1200W
4. LED High Bay Light:

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Shenzhen Lepower Optoelectronic Co., Ltd Shenzhen Lepower Optoelectronic Co., Ltd Shenzhen Lepower Optoelectronic Co., Ltd Shenzhen Lepower Optoelectronic Co., Ltd Shenzhen Lepower Optoelectronic Co., Ltd
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : Lepower

Ilość pracowników : 200~300

Coroczne wyprzedaże : 31million-35million

Rok założenia : 2008

pc Export : 80% - 90%

Registered capital: 5,380,000 USD

Factory area: 16,000 ㎡

Product: OEM & ODM service

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Inteligentne latarnie uliczne LED na sprzedaż dobra jakość Inteligentne latarnie uliczne LED na sprzedaż dobra jakość Inteligentne latarnie uliczne LED na sprzedaż dobra jakość Inteligentne latarnie uliczne LED na sprzedaż